Održan turnir u šahu

U organizaciji Šahovskog sportskog kluba Metalac Donje Ladanje, a u povodu Dana Općine Maruševec, u općinskoj zgradi održan je turnir u šahu.

Na turniru je nastupilo 36-ero šahistkinja i šahista, a pobjednik turnira je Predrag Peharda, član ŠŠK Metalac s 8 osvojenih bodova.

Drugo mjesto osvojio je Nikola Makaj, član ŠD Varaždin sa 7 bodova, a isto toliko bodova imao je i Darko Šardi, član ŠK Sloboda Mihovljan Čakovec koji je osvojio treće mjesto.

Među kadetima, najbolji su bili Petar Križanić iz ŠŠK Mladost Varaždinske Toplice koji je osvojio 7. mjesto, te Silvija Sever, Pavlo Kovaček i Leonardo Petriš, članovi ŠŠK Metalac koji su osvojili 18., 19. i 20. mjesto.

Pehare i medalje najboljima su uručili načelnik Općine Damir Šprem, zamjenik načelnika Mario Klapša i predsjednik Općinskog vijeća Josip Špoljar.